Tilat vuokralle GPMM (Grand Port Maritime de Marseille)
Hangaarivenevuokraus
Tilat vuokralle GPMM (Grand Port Maritime de Marseille)
596.00 €
Päivitysilmoitus 12/05/2025 dans Hangaarivenevuokraus12/05/2025 - France > Marseille > France > Marseille
kuvaus
Tilat vuokralle GPMM (Grand Port Maritime de Marseille)
Surface area approximately 40m2, office 20m² + workshop 20m² + 1 parking space.
Address: 1 Quai de la Grande Bigue, 13002 MARSEILLE
Annual rent €7,152 excluding tax or €596 excluding tax/month for 2025 with an annual revaluation.
Electricity: consumption + subscription = €1200 excluding tax
Water: consumption + subscription = €150 excluding tax
Tilat ovat heti vapaana.
Contract under AOT (temporary occupation authorization) renewable.
Ota yhteyttä:
Denis MORAINE
KARTTA MARINE
0609394313
dmoraine@map-marine.com
Pysymme käytettävissänne.
Ystävällisin terveisin / Ystävällisin terveisin,
Julkaista mainos
596.00 €
Päivitysilmoitus 12/05/2025 Sisä- Hangaarivenevuokraus > France > Marseille
Luo hälytys
Et löydä
Mitä etsit ?
Mitä etsit ?
Julkaista mainos